Jana Kuzmová

Návrhářka Jana Kuzmová svůj dnes již charakteristický styl formovala sedm let na pozici hlavního designéra ateliéru Vogel Couture, v roce 2007 pak založila vlastní ateliér Kuzmi.

 

Módní ateliér Kuzmi je tak logicky založen na principech haute couture, kde se snoubí kvalitní materiály od světových výrobců, jedinečný design a špičkové řemeslné provedení.

Janiny modely jsou vyhledávané zejména pro jejich autentický punc kvality a exkluzivity, který je v každém z jejích modelů doslova hmatatelný. Značka Kuzmi dnes představuje alternativu luxusu, který na vybočuje z řady, ale přitom není nijak přehnaně pompézní.

 

Všechny modely jsou charakteristické především čistými liniemi a dokonalým střihem, díky čemuž si zachovávají kouzelnou nadčasovost. Jejich provedeni je často minimalistické, rafinovaně však podtrhuje přirozený ženský půvab a grácii.

Tvorba Jany Kuzmové je dlouhodobě  oceňována na lokální i mezinárodní úrovni, mezi jejími úspěchy nechybí například cena slovenská Martina Benku nebo italská Mittelmoda Premio.

Kolekcie ateliéru Kuzmi bude v Čechách poprvé prezentovaná v rámci projektu FASHION STARS NIGHT.

https://www.kuzmi.sk/